2026-05-30 Tradicinė Plungės rajono bendruomenių sueiga šiais metais vyko Alsėdžių bendruomenėje. Tegu bendrumas  mus vienija – konferencija ,,Pilietiškumo šaknys – bendrumo stiprybė”. Šventė prasidėjo iškilminga eisena į Alsėdžių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčią. Po šv. Mišių eisena miestelio gatvėmis, vėliavos pakėlimas, atidarymas, svečių sveikinimai ir plenarinės sesijos-diskusijos. Po rimtų diskusijų parke pasodinta liepa, iškilmingai dainuojant žemaitišką dainą ,,I palinka žali leipa”. Po to prasidėjo koncertai, linksmybės, šilti apsikabinimai ir tikra bendruomenių bendrystė. Jeigu norite pamatyti kaip bendruomenės švenčia, dalijasi patirtimi, sprendžia rimtus klausimus reikia atvykti ir kartu visa tai pajusti.

Dangerutės Pakalniškienės nuotraukos