Skirkite 2 proc. paramą

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie pervedė Žlibinų bendruomenei 2% Gyventojo pajamų mokesčio (GPM) sumą!

Maloniai kviečiame 2 % Jūsų jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio skirti mūsų bendruomenei.

Kaip pervesti 2 procentus?

Specialią prašymo formą rasite minėtame VMI puslapyje www.vmi.lt , spausdami “Duomenų bazės” – “Formos”. Į langelį “ieškoti pagal numerį arba jo dalį” įrašykite kodą FR0512 , tada atidarykite pavyzdį (PDF) bei formos pildymo taisykles (DOC).

Kaip tai padaryti :

  1. prisijunkite prie Jūsų elektroninės bankininkystės tiesiogiai per banką, arba per Elektroninio deklaravimo sistemos svetainę >>
  2. pasirinkti e-deklaravimą, tuomet Jus iš karto nukreips į Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS), kurioje jau būsite registruotas (duomenys imami iš banko)
  3. Pasirinkite formą „Pildyti portale“
  4.  Iš pateikto formų/dokumentų sąrašo Jums reikia surasti FR0512 formą (Prašymas pervesti iki 2 procentų pajamų mokesčio sumos Lietuvos vienetams, pagal Lietuvos respublikos labdaros ir paramos įstatymą turintiems teisę gauti paramą)
  5. Užpildyti ir pateikti

 

 

Formai pildyti reikiami Žlibinų bendruomenės rekvizitai:
Asociacija ŽLIBINŲ BENDRUOMENĖ
MALŪNO G. 18, ŽLIBINŲ K., ŽLIBINŲ SEN., 

PLUNGĖS RAJ., LT-90261

Žlibinų bendruomenės kodas 300066551 
Sąskaitos Nr. LT8040 10043 000078962
Banko pavadinimas  LUMINOR Bank AB, Plungės skyrius

Banko kodas 40100

 

Valstybinė mokesčių inspekcija primena, kad prašymą (skirti 2 proc./1 proc. paramai nuo savo sumokėto Gyventojų pajamų mokesčio (FR0512)) gyventojai gali pateikti tik individualiai.

Paramos gavėjų, darbdavių ar kitų asmenų pateikti – atsiųsti ar atnešti – popieriniai Prašymai  FR0512 Valstybinėje mokesčių inspekcijoje nebus nagrinėjami ir pagal juos nebus pervedama parama.

VMI rekomenduoja deklaracijas ir prašymus teikti elektroniniu būdu, naudojantis VMI Elektroninio deklaravimo sistemos paslaugomis adresu http://deklaravimas.vmi.lt.

 

Dar kartą dėkingi Jums!

Primename, kad valstybinė mokesčių inspekcija 2% GPM priima iki gegužės 1 dienos.