2023-08-15 Šiandien Žlibinai skambėjo nuo muzikos, dainų ir geros nuotaikos. Čia vyko Žlibinų kultūros centro, seniūnijos, bendruomenės ir parapijos surengta Žolinės šventė

Žolinė pradėta šv. Mišiomis Žlibinų Švč. Mergelės Marijos, Krikščionių Pagalbos bažnyčioje.

Vėliau susirinkusiuosius sveikinęs Plungės rajono savivaldybės vicemeras Žydrūnas Purauskis džiaugėsi vis gražėjančiais Žlibinais, kuriuose pats kurį laiką dirbo: ,,Mano laikas, praleistas Žlibinuose, buvo produktyvus žmonėmis, pažintimis, patirtimi. Ir šiandien, atvažiavus čia, sveikinantis su visais, jaučiasi šiluma ir artimas ryšys, koks būna tik mažuose miesteliuose.

Pasveikinęs susirinkusiuosius, vicemeras ant scenos kvietė labiausiai nusipelniusius bendruomenės narius – mero Audriaus Klišonio pasirašytos padėkos buvo skirtos medžiotojų būreliui ,,Purvaičiai” ir jo vadovui Artūrui Vainauskui, žlibiniškiams Gretai Brazdeikytei bei Alinai ir Sauliui Vičiams.

Ačiū tarta ir Žlibinų kaimo bendruomenės pirmininkei Ingai Bumblauskaitei.

Patys žlibiniškiai pagerbė ir apdovanojo gražiausiai savo sodybas tvarkančius gyventojus: Adą ir Darių Verbickus, Janiną Čiutienę, Dangerutę ir Vaclovą Pakalniškius.

Šiandien Žlibinuose linksmybių netrūko nei mažiesiems, nei suaugusiesiems. Po gyvenvietę skraidė muilo burbulai, iš tolo švietė didžiuliai pripučiami batutai, vyko įvairios edukacijos.

Į sceną lipo ir savi, Žlibinų kultūros centro, kuriam vadovauja Alina Bružienė, kolektyvai, ir svečiai: akordeonistas Elijus Danilevičius, dainų atlikėjai Eglė Šlimaitė, Alejo Ruiz, Tomas ir Julius.

Atvykusieji į šventę gėrėjosi Žolinei skirta puokščių ir dekoracijų paroda, Antano Jonaičio fotografijomis, jodinėjo arkliais, ragavo medžiotojų išvirtos šiurpos.

Alina Bružienė

Ingos Bumblauskaitės, Loretos Vaitkutės ir Alinos Bružienės nuotraukos