2023-06-07 Nuostabus oras ir dar nuostabesni septynių  tinklinio komandų atstovai susirinko į Žlibinus žaisti tinklinio

Jaunimo, iki 14 metų, buvo dvi komandos:I vieta atiteko komandos “JUNGTINĖ” žaidėjams, tai Rimas Stropus, Aidas Čiūželis ir Titas Gelvinauskas.

II vieta džiaugėsi mažieji žlibiniškiai “TURBO” komandos nariai – Nojus Vaičiulis, Joris Kliučius ir Mantas Lučinskas.

Suaugusiųjų tarpe šiandiena sėkmė šypsojosi ir  I vietą pavyko laimėti plungiškių suburtai “ELSAMBO” komandai, Rokui Simanauskui, Adomui Latakui ir Simonui Lapiui.

Garbingą II vietą iškovojo komanda “Šateikiai”, kurią šauniai atstovavo Mikas Salys, Mantas Sausdravasir Dainoras Salys.

III vieta džiaugėsi medingėniškiai Mantas Bagdonas, Haroldas Kuzminskas ir Laimonas Sabaliauskas atstovavę komandą “MEDINGIS”.

IV vietoje liko, kaip sakoma “per laukelį” atsilikę nuo III-osios, tai komanda “KEKSAI”, kurioje žaidė Živilė Gudaitė, Neilas Diulgeris ir Matas Žutautas.

Na ir šiandien fortūna mažiausiai šypsojosi komandai “PASKUTINIEJI”, turbūt, kad pavadinimas įpareigojo šią  V vietą jiems ir užimti, tai Julius Vičius, Agnė Bružaitė ir Eglė Vasiliauskaitė.

Tinklinio varžybos užskaitytos, daug komandų ir dar daugiau gerų emocijų, tikiuosi, kad kitąmet galėsime visas šias komandas pakviesti į atsinaujinusią šią aikštelę su smėliuku.

NAKTINIS KREPŠINIS 3×3, Žlibinai-2023

Kaip ir pridera pradėjome apšilimu, t.y. baudų ir tritaškių metimu.

Baudų metime taikliausi:                 Tritaškių virtuozai:

I- Dainoras Salys,                            I- Kęstas Kusas

II- Danielius Čiuželis.                      II- Laimonas Sabaliauskas,

III  – Mantas Sausdravas                III – Augustinas Gaučys.

Krepšinio 3×3 rezultatai:

I – komandai “GĖMĖNĖS” – Rokas Simanauskas Simonas Simanauskas ir Martynas Bagdonas

II- komandai “ŽLIBINAI” – Kęstas Kusas Laimonas Jucysir Audrius Metrikis.

III komandai “ŠATEIKIAI” – Mantas Sausdravas, Dainoras Salys ir Mikas Salys.

IV vietą be konkurencijos pasiėmė nebenorėję kovoti su šateikiškiais dėl III-osios vietos, kaip patys minėjo, kad jie šįkart žaidė tik susitikę su draugais ir prisiminę jaunystę, nuostabių vyrukų  komanda “SENI DRAUGAI” – Danielius Čiūželis, Saulius ir Giedrius Vičiai.

Tokių gražių ir draugiškų varžybų pavydėti gali visi organizatoriai, jokių stumdymosi, jokių pykčių ir dangų drebinančių keiksmų čia nebuvo. Manau, kad šią nuostabią varžybų emociją sukūrė puikus krepšinio teisėjas Aleksandras Piepalius. Ačiū Aleksandrai, kad šiąnakt buvai kartu su mumis.  Ačiū  tariu ir nuostabiems sirgaliams, kurie buvo didžiausia atgaiva azartiškiems ir nuo prakaito nuplukusiems  žaidėjams.  AČIŪ tariu ir Plungės rajono savivaldybei bei Žlibinų seniūnijai už  visokeriopą pagalbą ruošiantis šioms varžyboms. Ir dar vienas AČIŪ Sauliui Vičiui, kuris buvo greitesnis už Rolandą ir krepšinio lanko  naujas tinklelis atsirado greičiau nei mes visi iš tinklinio aikštelės susirinkome žaisti krepšinį. Va taip, draugiškai, profesionaliai, su lengvu azartu ir įvyko NAKTINIO KREPŠINIO 3×3 VARŽYBOS ŽLIBINUOSE.

Alina Bružienė

Alinos Bružienės ir Ingos Bumblauskaitės nuotraukos