2023-06-02  Žlibinų kaimo sporto ir poilsio aikštelėje minėjome Tarptautinę vaikų dieną. Gražus pavakario laikas sukvietė jaunimą ir mažuosius žlibiniškius su tėveliais ir seneliais į žlibiniškių pamėgtą sporto ir poilsio aikštelę. Šventė prasidėjo linksma ,,Flinto mankšta“. Tiesiam ranką, keliam koją. Pasilenkiam, tupiam, stojam…

Visi mažieji dalyviai turėjo įveikti šias rungtis: kamuoliukų nešimo estafetė, smiginio taiklumas, kėglių numušimas, žiedų ant kėglių metimas, krepšinis, piešimas tema ,,Vasara“, kamuolio varymas į vartus su ,,specialiais akiniais“. Šventėje dalyvavo saugaus eismo simbolis Katinas Micius, kuris paruošė viktoriną saugaus eismo tema. Teisingai atsakę į viktorinos klausimus buvo apdovanoti šviesą atspindinčiomis juostomis ir žaisliukais pakabukais, o į šventę atvykę dviratininkai dovanų gavo atšvaitines liemenes. Rungčių dalyviai įvertinti vienbalsiai – labai gerai ir apdovanoti medaliais su Žlibinų bendruomenės logotipu ,,Akis“. Visų šventės dalyvių gerą nuotaiką ir dovanų gausą vainikavo kukurūzų spragėsių valgymas.

 Bendruomenės pirmininkė Inga Bumblauskaitė priminė, kad ir vasaros metu būtume matomi kelyje. Palinkėjo gražių ir saugių vasaros atostogų.  

Dangerutės Pakalniškienės nuotraukos